Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Act aditional CCM - 30 noiembrie zi libera
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Act aditional CCM - 30 noiembrie zi libera

buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu ce documente am nevoie sa ma prezint la ITM in vederea inregistrarii unui act aditional la CCM, inregistrat de anul trecut si valabil pana anul viitor, in care vreau sa adaug ziua de 30 noiembrie ca fiind zi libera. din pacate doamnele de la acest serviciu de la ITM sunt atat de "dragute" incat te plimba de vreo doua ori pe drumuri pana rezolvi o problema, de aceea as vrea sa ma duc cu tot ce trebuie.
Va multumesc frumos
Nici nu va trebuie asa ceva... exista deja actul normativ care prevede asa ceva